Nöbetci Veteriner Kliniği Ankara

emel hedefimiz evcil dostlarımızın 7 gün 24 saat yanında olmak onları daima hayata bağlamaktır. Teşhis ve tedavilerimizde, modern veteriner tıbbın tüm olanaklarını maksimum seviyede siz hayvansever dostlarımıza sunmaktayız. Veteriner kliniği olarak hizmete girdiği günden itibaren hastalarımıza en iyi ve en ideal şartlarda hizmet sunmak için çağın zorunluluğu olan teknolojileri gün ve gün takip ederek, kendini yenilemiş bulunmaktadır.

Hayvanlarınızın sağlığı ile ilgili tüm sorularınızı bizimle iletişime geçerek veteriner hekimlerimizden bilgi sağlayabilirsiniz. Ankarada açık veteriner kliniği hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

Adres İvedik Caddesi No 76 - A İvedik Metrosununa 200 metre uzaklıkta, Yenimahalle Belediyesine 400 metre uzaklıkta ve aynı cadde üzerindeyiz, Zeynep Salih Alp Meslek Lisesi karşısı Yenimahalle Ankara

Nöbetçi veteriner kliniği Ankara hizmetlerimizden 24 saat yaralanabilirsiniz. Petleriniz için daha iyi bir hizmet verebilmek için sizi de merkezimize bekliyoruz. En kaliteli, en özel ve en doğru hizmet için bizi arayabilirsiniz.